Jūsų krepšelis tuščias. Norėdami tęsti, pridėkite prekę į krepšelį.

Išvalyti viską
Iš viso mokėti:
€0,00
Patvirtinti pirkinį

Grandinėlės su kryželiais ()

puslapis
Filtruoti

Moteriškos grandinėlės su kryželiais – subtilus ir visada madingas papuošalas

Dailios grandinėlės su kryželiais – tai ne tik ypatingai estetiški papuošalai. Tai subtilus, neįkyrus, tačiau pastebimas būdas pabrėžti grožį ir vertę. Given kolekcijose atrinkome tik kokybiškiausius ir gražiausius papuošalus, kurie tinka dovanai – sau, artimam žmogui, kasdienai ar šventei. Jei norite šalia savęs visada turėti ką nors vertingo, bet neįkyraus, mūsų sidabrinės ir auksinės grandinėlės su kryželiais – puikus pasirinkimas! Kokios grandinėlės pačios populiariausios? Moteris visada apsidžiaugs gavusios grandinėlę dovanų, net jei papuošalų dėžutėje jų jau yra kelios. Juk tai išliekamoji vertė, ypatingai juvelyrikos su brangakmeniais. Gausiame Given aukštos kokybės juvelyrikos asortimente rasite įvairaus dizaino, metalo ir ilgių grandinėles.
  • Auksinės grandinėlės su kryželiais – amžina klasika, žavinti elegantišku, rafinuotu įvaizdžiu. Galite rinktis geltono, rausvijo arba balto aukso grandinėles su brangakmeniais.
  • Sidabrinės grandinėlės su kryželiais. Turime platų asortimentą, nesvarbu, ar mėgstate klasikinį ar modernų stilių. Prašmatniai atrodo ir paauksuotos sidabrinės grandinėlės.
  • Plieninės grandinėlės. Ypatingai progai, ypatingam stiliui, ypatingam įvaizdžiui. Ne visiems. Bet gal tau?
  • Keramikinės grandinėlės. Keramikos ir aukso derinys tikrai nėra labai tradicinis, bet pravers kuriant ekstravagantišką įvaizdį.
Praneškite, jei ieškote dovanos artimam žmogui ir norite profesionalaus patarimo, Given konsultantai padės išsirinkti tinkamus papuošalus, kurie džiugins aukšta kokybe, išskirtiniu dizainu ir subtilia estetika. Kodėl verta rinktis laikrodžius iš Given? Gausiame Given kokybiškos juvelyrikos asortimente rasite auksinius, paauksuotus, sidabrinius papuošalus moterims ir vyrams, kiekvieno skoniui bei įvaizdžiui. Esame šiuolaikiškas ir patikimas Jūsų parneris, padėsime išsirinkti bei pakonsultuosime apie prekių ženklus, supažindinsime su juvelyrikos priežiūra. Jūsų patogumui:
  • per 14 dienų galėsite apsigalvoti ir pakeisti arba grąžinti pirkinį be nereikalingų formalumų;
  • pirkinys bus apdraustas tol, kol gausite jį į rankas. Mūsų pareiga bus užtikrinti, kad jį gautumėte saugiai.
  • užsakytą juvelyriką dailiai supakuosime
Kviečiame į mūsų stilingos, aukštos kokybės juvelyrikos galeriją – išsirinkite, kas labiausiai atitinka jūsų estetikos, kokybės ir funkcionalumo reikalavimus!