Jūsų krepšelis tuščias. Norėdami tęsti, pridėkite prekę į krepšelį.

Išvalyti viską
Iš viso mokėti:
€0,00
Patvirtinti pirkinį

Sidabriniai šaukšteliai ()

puslapis
Filtruoti

Sidabriniai šaukšteliai - vertinga dovana

Subtiliai švytintys sidabriniai šaukšteliai vaikams gali tapti ne tik vertinga dovana, bet ir įsimintina šeimos relikvija. Sidabras, kaip ir kiti taurieji metalai, simbolizuoja sveikatą ir turtą. Be to, daugelis pasaulio tautų mano, jog sidabrinis šaukštelis pritraukia klestėjimą ir sėkmę. Užeikite ir išrinkite tinkamiausią dovaną savo mažyliui!

Sidabriniai šaukšteliai krikštynoms - jautrus prisiminimas

Dailus sidabrinis šaukštelis krikštynoms yra puiki dovana šios svarbios religinės šventės proga. Taip pat, šis tauriojo metalo dirbinys gali pažymėti ir kitas ypatingas vaiko gyvenimo akimirkas. Dažniausiai sidabrinis šaukštelis dovanojamas šiomis progomis:

  • Gimimo proga. Nustebinkite naujagimio tėvelius visos šeimos vertybe tapsiančia dovana.
  • Krikštynų proga. Jei tėvai nusprendžia pakrikštyti mažylį, dažniausiai dovaną išrenka krikštatėviai - sidabriniai šaukšteliai krikštynoms yra vienas populiariausių pasirinkimų.
  • Gimtadienio proga. Sidabriniai šaukšteliai paprastai puošiami vaikystę simbolizuojančiais ornamentais, tad jie puikiai tiks gimtadienio progai.

Sidabrinių šaukštelių kainos

Rinkdamiesi tinkamiausią variantą,atsižvelkite į tai, kiek kainuoja pasirinktas sidabrinis šaukštelis. Kaina priklauso nuo:

  • Prabos - juvelyriniams dirbiniams dažniausiai naudojamas 925 arba 830 prabos sidabras;
  • Dydžio ir svorio - kuo didesnis sidabrinio šaukštelio svoris, tuo didesnė kaina;
  • Ornamentų ir inkrustavimų - pusbrangiai akmenys, brangakmeniai ir sudėtingi ornamentai taip pat turi didelę įtaką šaukštelio kainai.

Peržvelgę Given siūlomas kolekcijas tikrai rasite patinkantį sidabrinį šaukštelį, kuris atitiks jūsų biudžetą ir skonį. Vertingos ir prasmingos dovanos jūsų laukia čia!