Jūsų krepšelis tuščias. Norėdami tęsti, pridėkite prekę į krepšelį.

Išvalyti viską
Iš viso mokėti:
€0,00
Patvirtinti pirkinį

Pakabukai ()

puslapis
Filtruoti

Aukščiausios kokybės pakabukai vyrams

Stilingi vyriški pakabukai yra vieni populiariausių papuošalų, kuriais mielai savo įvaizdį papildo net ir aktyviai juvelyrikos tendencijomis nesidomintys vyrai. Given kolekcijose esantys vyriški pakabukai ant kaklo yra įvairaus dizaino – nudžiugins ir klasikos mylėtojus, ir ieškančius išskirtinio papuošalo. Kviečiame užsukti į mūsų juvelyrinių dirbinių galeriją internete! Kokie pakabukai vyrams yra populiariausi? Pastebėjome, kad vyrai, rinkdamiesi papuošalus, yra labai reiklūs. Dažnai vyras pasirenka vieną išskirtinį, aukštos kokybės papuošalą, kuris subtiliai papildo jo solidų įvaizdį. Given kolekcijose esantys vyriški pakabukai nudžiugins kiekvieną, ieškantį aukštos kokybės juvelyrikos už prieinamą kainą. Kviečiame puoštis: Auksiniai vyriški pakabukai – yra trijų skirtingų tipų:
  • geltono aukso vyriški pakabukai ant kaklo – klasikos mėgėjams;
  • balto aukso pakabukai – ekspertams, vertinantiems išskirtinumą;
  • raudono aukso grandinėlės – egzotiškų papuošalų mėgėjams;
Sidabriniai vyriški pakabukai – sidabriniai papuošalai tinka bet kokio amžiaus vyrams. Rankų, kaklo papuošalai iš sidabro – vertinga, kokybiška ir graži dovana sau ar mylimam žmogui. Juvelyrika iš plieno: Vertinantiems klasiką, sekantiems naujausias tendencijas ar ieškantiems egzotikos – esame mes, aukščiausios kokybės Given papuošalai vyrams! Asortomentas toks gausus, kad sunku apsispręsti – susisiekite, mūsų profesionalūs konsultantai mielai patars, kaip išsirinkti geriausiai jūsų stilių ir lūkesčius atitinkantį juvelyrinį dirbinį. Kodėl verta rinktis Given juvelyriką? Esame šiuolaikiškas ir patikimas Jūsų partneris, padėsime išsirinkti bei pakonsultuosime apie prekių ženklus, supažindinsime su juvelyrikos priežiūra. Jūsų patogumui:
  • per 14 dienų galėsite apsigalvoti ir pakeisti arba grąžinti pirkinį be nereikalingų formalumų.
  • pirkinys bus apdraustas tol, kol gausite jį į rankas. Mūsų pareiga bus užtikrinti, kad jį gautumėte saugiai.
  • užsakytą juvelyriką dailiai supakuosime.
  • saugiai pristatysime jūsų nurodytu adresu.
Kviečiame į mūsų stilingos, aukštos kokybės juvelyrikos galeriją internete – išsirinkite, kas labiausiai atitinka jūsų estetikos, kokybės ir funkcionalumo reikalavimus!