Jūsų krepšelis tuščias. Norėdami tęsti, pridėkite prekę į krepšelį.

Išvalyti viską
Iš viso mokėti:
€0,00
Patvirtinti pirkinį

Svetainės naudojimo sąlygos

2022-03-01

 1. BENDROSIOS NUOSTATOS
  1. Ribotos atsakomybės bendrovė „GIVEN Lithuania“ (įmonės kodas: 305936789, buveinės adresas: Krokuvos g. 53-3, LT-09306 Vilnius) (toliau – GIVEN) teikia paslaugas, prieinamas interneto svetainėje www.given.lt (toliau – Svetainė). Lankydamiesi ir naudodamiesi Svetaine, prašome susipažinti su šiomis sąlygomis, Privatumo politika bei Pristatymo ir grąžinimo sąlygomis.
  2. Jei pirkėjas įsigyja GIVEN svetainėje siūlomų gaminių (Prekių), toks abipusis susitarimas yra laikomas Nuotoline sutartimi pagal Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą 97/7/EB dėl vartotojų apsaugos, susijusios su nuotolinės prekybos sutartimis, Vartotojų teisių apsaugos įstatymą ir Lietuvos Civilinio kodekso įstatymo straipsnį 6.228-7 „Vartotojų teisė į informaciją, kai sudaromos nuotolinės sutartys ir ne prekybos patalpose sudaromos sutartys".
  3. Svetainė yra registruota kaip juvelyrinių dirbinių mažmeninės prekybos internetinė parduotuvė VŠĮ Lietuvos prabavimo rūmuose (reg. Nr. D-792-172, data: 2022-03-10).
 2. DUOMENŲ APSAUGA
  1. GIVEN tvarko asmens duomenis pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą ir kitus duomenų apsaugos teisės aktus.
  2. Apie tai, kaip GIVEN tvarko Jūsų asmens duomenis, galite sužinoti mūsų Privatumo politikoje ir Slapukų politikoje.
 3. KAINOS
  1. Visos kainos svetainėje nurodytos eurais (EUR).
  2. Į nurodytą kainą įskaičiuoti prekėms taikomi mokesčiai.
  3. GIVEN pasilieka teisę keisti kainas bet kuriuo metu ir iš anksto neįspėjusi. Vartotojas turi teisę pirkti Prekes ir paslaugas aktualiomis kainomis.
 4. PIRKIMO IR ATSISKAITYMO TVARKA IR SAUGUMAS
  1. Jei prekę įdėjote į virtualų krepšelį, ji rezervuojama vienai valandai, tačiau jei esate GIVEN lojalumo programos narys, rezervacija trunka 24 valandas. Paskui mes nebegarantuojame, kad rezervuota prekė Jums bus prieinama, o jei norėsite ją įsigyti, turėsite ją vėl įdėti į krepšelį.
  2. Atsiskaityti už Prekes ar paslaugas Svetainėje galite naudodamiesi internetine bankininkyste, mokėjimo kortele, taip pat GIVEN Svetainėje įsigyta elektronine dovanų kortele. Atkreipiame dėmesį, kad GIVEN Svetainėje negalima atsiskaityti dovanų kortele, įsigyta ar gauta mainais už grąžintą GIVEN parduotuvės prekę ir jums išduodamą spausdinta forma. Galimi mokėjimo būdai ir mūsų priimamos kortelės nurodyti mūsų Svetainėje.
  3. Mokėjimų apdorojimą užtikrina mokėjimų platforma makecommerce.lv. Mokėjimams atlikti reikalingi asmens duomenys perduodami platformos savininkui „Maksekeskus AS“.
  4. Jūs taip pat turite galimybę mūsų prekes įsigyti išsimokėtinai, pasinaudoję GIVEN siūlomu beprocenčiu daliniu mokėjimu, kurį siūlo mūsų bendradarbiavimo partneriai. Pasirinkus tinkamą pirkinio apmokėjimo terminą (3, 6 arba 12 mėnesių), Jūsų pirkinio suma bus padalyta proporcingai. Išsimokėtinam pirkiniui įforminti Jūs turite pasinaudoti Smart-ID arba mobiliojo parašo identifikavimo priemonėmis. Kad mūsų partneriai galėtų įvertinti, ar Jūsų pajamos ir esami įsipareigojimai yra tinkami, kad mes galėtume Jums pasiūlyti tokią paslaugą, Jums reikės įvesti papildomos informacijos apie save. Daugiau apie tai, kaip tvarkoma Jūsų informacija, galite sužinoti prieš sudarydami sutartį mūsų Privatumo politikoje. Prieš pasirašydami mokėjimo sutartį, Jūs privalote susipažinti su Bendrosiomis paskolos sutarties sąlygomis.
  5. GIVEN negarantuoja, kad atsiskaitant už pirkinius bus priimamos visos kortelės. Iškilus nesklandumų dėl mokėjimo kortelės prašome rašyti el. paštu [email protected] ir nurodyti mokėjimo kortelės numerį.
  6. GIVEN nesaugo Jūsų mokėjimo kortelės duomenų ar kitų mokėjimo priemonių informacijos.
  7. Mokėjimų techninis saugumas užtikrinamas SSL sertifikatu, kuris garantuoja duomenų saugumą ir neprieinamumą trečiajai šaliai.
 5. PRISTATYMO TVARKA IR PREKIŲ GRĄŽINIMAS
  1. Užsakymai, kurių vertė didesnė nei 30 EUR, Lietuvos teritorijoje į siuntų terminalus pristatomi nemokamai. Užsakymams iki 40 EUR taikomas pristatymo mokestis, net jei pirkėjas pasirinko pristatymą į siuntų terminalą.
  2. Pristatymas per kurjerį konkrečiu adresu arba skubus pristatymas yra mokama paslauga, neatsižvelgiant į pirkimo sumą.
  3. Pristatymo mokesčio dydis priklauso nuo Jūsų pasirinkto mūsų Svetainėje nurodyto pristatymo paslaugų teikėjo ir pristatymo būdo.
  4. Jei esate vartotojas, turite teisę per 14 dienų nuo Prekių gavimo dienos nutraukti pirkimo sutartį, sudarytą perkant prekes Svetainėje, nepaaiškindami priežasties. Jūs galite nemokamai grąžinti Prekę bet kurioje GIVEN parduotuvėje arba nusiųsti ją mums, pasinaudoję „Omniva“ paštomatu ir prie Prekės pridėtu grąžinimo kodu. Pasirinkę kitą grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengsite Jūs.
  5. Su išsamesne informacija apie sutarties nutraukimą, prekių grąžinimą GIVEN ir pirkimo kainos grąžinimą prašome susipažinti Pristatymo ir grąžinimo sąlygose.
 6. GARANTIJA IR KOKYBĖ
  1. GIVEN rūpinasi savo gaminių kokybe. Jūs turite teisę kreiptis į GIVEN dėl sutarčiai neatitinkančio gaminio per dvejus metus nuo jo įsigijimo.
  2. Pretenzijos dėl prekių kokybės nagrinėjamos tik pateikus pirkimo dokumentą.
  3. Kai kurie papuošalų gamintojai savo gaminiams teikia specialią garantiją. Apie tokios garantijos sąlygas ir terminus Jums bus pranešta perkant prekes Svetainėje arba GIVEN parduotuvėse.
  4. Gamintojų arba GIVEN suteikta kokybės garantija neapriboja pirkėjų teisių, kurias, įsigijus blogos kokybės prekes arba paslaugus, nustato teisės aktai.
  5. Jei gaminys neatitinka sutarties, pirmiausia Jūs turite teisę reikalauti GIVEN pašalinti trūkumą arba pakeisti gaminį, išskyrus, jei tai neįmanoma, neproporcinga arba dėl to GIVEN patiria išlaidų, neproporcingas kitam sprendimui.
  6. GIVEN pakeis arba suremontuos produktą nemokamai, atsižvelgdamas į gaminio pobūdį ir numatomą naudojimo tikslą. Remonto laikas kiekvienoje situacijoje nustatomas individualiai, atsižvelgiant į žalos pobūdį.
  7. Juvelyriniai dirbiniai su brangakmeniais ir dirbiniai, kurių dydis pakeistas, nekeičiami, išskyrus atvejus, kai nustatomas paslėptas gamybos defektas, kurio negalima suremontuoti.
  8. Prekės, kurias klientas savarankiškai užsisakė iš gamintojo katalogo, laikomos individualiai užsakytomis prekėmis. Pagal individualų užsakymą užsakytoms prekėms netaikoma 14 dienų grąžinimo politika, taikoma perkant nuotoliniu būdu.
  9. Rodžiu dengtiems ir paauksuotiems papuošalams būdingas natūralus nudilimas, todėl jis nelaikomas defektu ir šiuo atžvilgiu netaikoma prekės garantija.
  10. Juvelyrinių dirbinių garantinį remontą atlieka GIVEN aptarnavimo centro partneris SIA „Goldwork“. Jei reikia remonto, remontą galite užsisakyti kreipdamiesi tiesiai į partnerio dirbtuves arba perduoti gaminį į artimiausią GIVEN parduotuvę.
  11. Konkrečių prekių ženklų gaminių garantinį remontą atlieka gamintojas.
  12. Garantinis remontas neatliekamas, jeigu:
   1. prekė buvo savavališkai sugadinta;
   2. buvo nesilaikoma juvelyrinių dirbinių naudojimo ir priežiūros sąlygų;
   3. juvelyrinį dirbinį remontavo arba jo pradinį dizainą pakeitė kitas meistras, kuris nėra SIA „Goldwork“ juvelyras.
  13. Pirkėjas turi teisę reikalauti, kad GIVEN atitinkamai sumažintų prekės kainą arba nutrauktų sutartį ir grąžintų už prekę sumokėtą pinigų sumą, jeigu GIVEN per pagrįstai nustatytą laiką nepašalino prekės neatitikties sutarties sąlygoms, nepakeitė prekės į kitą prekę, kuri atitinka sutarties sąlygas, arba jei šie veiksmai sukelia didelių nepatogumų pirkėjui.
  14. Sumažinant kainą arba nutraukiant sutartį ir grąžinant pirkėjui už prekę sumokėtą pinigų sumą, gali būti atsižvelgta į prekės nusidėvėjimą arba naudą, kurią pirkėjas gavo naudodamas prekę ir dėl ko šalys yra susitarusios.
  15. Jei prekė neatitinka sutarties sąlygų ir neturi didelės įtakos pirkėjo galimybei ja naudotis, pirkėjas neturi teisės reikalauti, kad GIVEN nutrauktų sutartį ir grąžintų už prekę sumokėtą pinigų sumą. Prekės neatitiktis sutarties sąlygoms laikoma nesvarbia, jei ji smarkiai nesumažina prekės pagrindinių funkcijų vykdymo kokybės arba naudojimo savybių ir tai galima pašalinti be regimų prekės išvaizdos pokyčių. Prekė nelaikoma neatitinkančia sutarties sąlygų, jei, sudarydamas sutartį, pirkėjas žinojo arba negalėjo nežinoti apie prekės neatitikimą sutarties sąlygoms (pavyzdžiui, su nuolaida perkant prekę su nedideliu defektu).
  16. Pirkėjui pateikus pretenziją, pirkimo sutartis nenutraukiama ir pinigai negrąžinami už tyčia arba dėl aplaidumo sugadintas prekes (jas paveikus cheminėmis medžiagomis, atvira liepsna, aukšta temperatūra, aštriu daiktu ir pan.), jei buvo nesilaikoma prekių naudojimo ir priežiūros reikalavimų arba prekės buvo naudojamos netinkamai arba ne pagal paskirtį.
 7. PIRKĖJO ATSAKOMYBĖ
  1. Apsilankę Svetainėje arba ja naudodamiesi, Jūs privalote laikytis čia pateiktų GIVEN Svetainės naudojimo sąlygų, Svetainėje pateiktų specialių įspėjimų arba nurodymų apie prieigą arba naudojimą. Jūs visada privalote būti sąžiningi, laikytis įstatymų ir bendrai priimtos praktikos normų. Jūs negalite daryti jokių Svetainės, joje esančio turinio ar paslaugų pakeitimų ar modifikacijų arba kaip nors pakenkti Svetainės darbui ar funkcionalumui. Jei Jūs sąmoningai ar dėl neatsargumo pažeisite įsipareigojimus pagal šias sąlygas, būsite atsakingas už visą žalą ir nuostolius, padarytus GIVEN, mūsų filialams, partneriams ar licencijų davėjams.
 8. JŪSŲ GIVEN PROFILIS
  1. Apsilankę internetinėje svetainėje galite užregistruoti ir susikurti savo profilį. Užsiregistruoti gali bet kuris fizinis asmuo, kuris registracijos dieną yra ne jaunesnis kaip 18 metų. Registruojantis reikia pateikti savo asmens duomenis ir naudoti vieną iš pateiktų identifikavimo įrankių.
  2. Jei norite sužinoti, kaip GIVEN tvarko Jūsų profilio duomenis, susipažinkite su mūsų Privatumo politika.
  3. Užregistravus savo profilį, Jums bus automatiškai nusiųstas lojalumo kortelės numeris, kurį naudodami galėsite pigiau apsipirkti GIVEN Svetainėje ir parduotuvėse.
  4. Savo profilio duomenis galite redaguoti bet kuriuo metu. Taip pat galite nurodyti savo ypatingas datas, pvz., gimtadienius, kuriomis gausite specialių GIVEN pasiūlymų.
  5. Jei norite ištrinti savo anketą Svetainėje, susisiekite su mumis el.paštu [email protected]. Jei ištrinsite savo profilį, jo atnaujinti nebegalėsite ir visam laikui prarasite lojalumo programos metu sukauptas nuolaidas ir kitus GIVEN lojalumo programos siūlomus privalumus.
 9. NUORODOS Į TREČIŲJŲ ŠALIŲ SVETAINES
  1. Mes neatsakome už kitų svetainių, į kurias ar iš kurių nukreipiamos mūsų Svetainės nuorodos, turinį. Svetainėje pateiktos nuorodos skirtos tik Jūsų patogumui. Jūs rizikuojate naudodamiesi nuorodomis į kitas svetaines ar iš jų. Mes jokiu būdu neatsakome už kitų svetainių, iš kurių ar į kurias nukreipia mūsų Svetainės nuorodos, patikrinimą ar vertinimą ir negarantuojame kitų tokių svetainių pasiūlos, taip pat neprisiimame jokios atsakomybės ar įsipareigojimų už kitų svetainių darbą, turinį, gaminius ar paslaugas, įskaitant jų privatumo politiką ir naudojimo sąlygas. Jūs privalote savarankiškai atidžiai susipažinti su kitų lankomų svetainių naudojimo sąlygomis ir privatumo politika.
 10. INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ
  1. Visa informacija ir turinys, esantis šioje svetainėje, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, prekių ženklus, logotipus, tekstą, grafiką, mygtukų piktogramas, vaizdus, garso klipus, duomenų rinkinius ir programinę įrangą, yra GIVEN, mūsų filialų ar partnerių nuosavybė ir yra saugoma intelektinės nuosavybės teisės aktais. Mūsų prekių ženklų naudojimas bet kokiu būdu, bet kokiam tikslui be mūsų aiškaus raštiško leidimo yra draudžiamas, išskyrus atvejus, kai tai aiškiai leidžia įstatymai.
 11. GINČŲ NAGRINĖJIMO TVARKA
  1. Kilus ginčams dėl šios Svetainės, visas šiose sąlygose numatytas teises ir pareigas bei visus su jomis susijusius veiksmus reguliuoja Latvijos Respublikos teisės aktai.
  2. Su šios Svetainės naudojimu ar Nuotolinės sutarties vykdymu, interpretavimu arba nutraukimu susijusius ginčus Šalys stengsis išspręsti derybomis.
  3. Jei šalims nepavyksta išspręsti ginčo derybomis, bet kuri šalis turi teisę kreiptis į Latvijos Respublikos teismą.
  4. Jei Jūs manote, kad GIVEN pažeidė vartotojų teisių apsaugos taisykles, pvz., dėl informacijos apie paslaugą teikimo, nuotolinės sutarties teisės atsisakyti, prašome iš pradžių mums atsiųsti argumentuotą pretenziją el. paštu [email protected]. Mes išnagrinėsime Jūsų pretenziją ir pateiksime atsakymą. Jei Jūs nesutinkate su mūsų atsakymu, galite kreiptis į Vartotojų teisių apsaugos centrą dėl ginčo sprendimo ne teisme (Taikoma tik nemedicininiais klausimais). Daugiau informacijos: https://www.vvtat.lt/
  5. Kilus ginčui tarp GIVEN ir pirkėjo dėl asmens duomenų apsaugos, bet kuri šalis turi teisę kreiptis į teismą, taip pat į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją adresu: L. Sapiegos g. 17, Vilnius.
 12. BENDROSIOS NUOSTATOS
  1. Šios sąlygos yra visų Jūsų ir GIVEN susitarimų dėl naudojimosi šia Svetaine ir jos turiniu dalis.
  2. GIVEN pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti ir patikslinti šias sąlygas, paskelbusi atitinkamus pakeitimus Svetainėje ir nurodžiusi paskutinio pakeitimo datą. Bet kokie šių sąlygų pakeitimai įsigalioja iš karto po jų paskelbimo. Atlikus tokius pakeitimus, toliau naudodamiesi Svetaine Jūs sutinkate su visais pakeitimais.
 13. NENUGALIMOS JĖGOS APLINKYBĖS
  1. GIVEN neatsako už pavėluotai įvykdytus įsipareigojimus arba jų neįvykdymą dėl tokių aplinkybių ir kliūčių, kurių mes negalime kontroliuoti, numatyti ir išvengti, įskaitant, bet neapsiribojant, streikus, vyriausybės įsakymus, karo veiksmus, nacionalinio masto nepaprastąją padėtį, gamtos arba klimato anomalijas, trečiųjų šalių įsipareigojimų neįvykdymą, interneto ryšio trikdžius, kompiuterinės technikos ir programinės įrangos gedimus. Iškilus tokioms nenugalimos jėgos aplinkybėms, mes susisieksime su Jumis ir pasistengsime kuo greičiau ištaisyti šį vėlavimą.