Jūsų krepšelis tuščias. Norėdami tęsti, pridėkite prekę į krepšelį.

Išvalyti viską
Iš viso mokėti:
€0,00
Patvirtinti pirkinį

Pristatymo ir grąžinimo sąlygos

2022 02

 1. PRISTATYMO TVARKA
  1. Užsakymas priimamas tvarkyti tik sumokėjus visą užsakymo ir pristatymo kainą, išsirinkus vieną iš svetainėje nurodytų mokėjimo ir pristatymo būdų.
  2. Prašome šiam tikslui nurodytuose laukuose pateikti kuo tikslesnį pristatymo adresą. Nepamirškite kurjeriui pateikti svarbios informacijos (durų kodo, biuro numerio, gavėjo vardo, pavardės, jei gavėjas nesate Jūs ir pan.). Dėl netikslaus adreso pristatymo laikas gali pailgėti.
  3. Užpildant pristatymo adresą, būtina nurodyti telefono numerį, kad kurjeris galėtų susisiekti su siuntos gavėju. Dėl neteisingo telefono numerio taip pat gali pailgėti pristatymo laikas.
  4. Užsakymai, priimti darbo dienomis 00:00–18:00 val., apdorojami ir perduodami kurjeriui tą pačią dieną.
  5. Užsakymai, priimti darbo dienomis po 18:00 val., apdorojami ir perduodami kurjeriui kitą darbo dieną.
  6. Pateikus užsakymą šeštadienį, sekmadienį arba valstybinių švenčių dieną, jis bus apdorotas ir perduotas kurjeriui kitą darbo dieną. Pristatymo metu kurjeris turi teisę pareikalauti pateikti asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę), patvirtinantį užsakymo gavėjo tapatybę.
 2. PRISTATYMO TERMINAI IR MOKESTIS
  1. Visi užsakymai internetinėje parduotuvėje, kurių vertė daugiau nei 40 EUR, visoje Lietuvos teritorijoje pristatomi nemokamai.
  2. Užsakymams iki 40 EUR taikomas pristatymo mokestis. GIVEN svetainėje Jūs turite galimybę pasirinkti Jums tinkamiausią pristatymo būdą arba be papildomo mokesčio atsiimti pirkinį vienoje iš GIVEN parduotuvių.
  3. Pristatymo terminai nurodyti mūsų svetainėje prie kiekvieno paslaugų teikėjo tipo.
  4. Visi GIVEN gaminiai yra apdrausti ir Jums nereikia jaudintis dėl pristatymo saugumo ar kitų rizikų.
 3. PREKIŲ IR PINIGŲ GRĄŽINIMAS
  1. Sudarydami nuotolinę sutartį, t. y. pirkdami interneto svetainėje, Jūs kaip vartotojas turite galimybę pasinaudoti atsisakymo teise ir vienašališkai nutraukti sutartį per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos, nenurodę priežasties.
  2. Atsisakymo teisės terminas skaičiuojamas taip: jeigu prekė užsakoma – nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos; jei vienu užsakymu užsakomos kelios prekės, kurios pristatomos atskirai – nuo dienos, kai pirkėjui buvo pristatyta paskutinė užsakyta prekė; jeigu pristatomos prekės, susidedančios iš kelių partijų ar dalių, – nuo dienos, kai pirkėjui pristatoma paskutinė užsakytų prekių partija ar dalis.
  3. Per 14 dienų prekę galima nemokamai grąžinti bet kurioje GIVEN parduotuvėje, pasinaudoti prie prekės pridėta apmokėta „Omniva“ siuntų terminalo grąžinimo kortele arba nusiųsti prekę adresu UAB „GIVEN Lithuania“, Konstitucijos pr. 7A, LT-09308 Vilnius, kartu su pirkinio dokumentais ir pakuote, gautais pristačius prekę. Jei norite pasinaudoti pašto ar kurjerio paslaugomis, GIVEN nepadengs prekės siuntimo išlaidų.
  4. Kai gausime Jūsų grąžintą užsakymą į parduotuvę ar biurą, užsakyme nurodytu telefono numeriu išsiųsime SMS žinutę su grąžinimo patvirtinimu.
  5. Pasinaudodami atsisakymo teise, Jūs atsakote už prekės naudojimą kitiems nei patikrinimo tikslams, už tokį prekės naudojimą atsisakymo teisių pasinaudojimo laikotarpiu, kuris neatitinka sąžiningumo principo bei už prekės vertės, kokybės ir saugumo sumažėjimą.
  6. Jums pasinaudojus atsisakymo teise, GIVEN privalo kuo greičiau, bet ne vėliau nei per 14 kalendorinių dienų nuo grąžinamos prekės gavimo dienos ir įsitikinus dėl jos kokybės atitikties, grąžinti pinigus į tą pačią banko sąskaitą, iš kurios sumokėta už atitinkamą prekę. Jei norite grąžinti prekę, įsigytą naudojant elektroninį dovanų kuponą, grąžinti pinigai bus pervesti dovanų kortelės pirkėjui, o ne faktiniam prekės gavėjui (asmeniui, įsigijusiam prekes su dovanų kortele).
  7. Grąžinus užsakymą, užsakymo pristatymo mokestis negrąžinamas.
 4. ATSAKOMYBĖ UŽ PREKĖS VERTĖS SUMAŽĖJIMĄ
  1. Prekės grąžinimo galiojimo laikotarpiu Jūs turite teisę išbandyti atitinkamą prekę, kad įsitikintumėte, ar ji atitinka Jūsų poreikius ir pageidavimus, tačiau svarbu nenuimti ir nepažeisti prabos žymos. Jei, grąžinus prekę, prabos ženklas pažeistas, GIVEN pasilieka teisę pareikalauti iš pirkėjo sumokėti 20 EUR prabos atnaujinimo mokestį. Atminkite, kad atsisakymo teisės pasinaudojimo laikotarpiu Jūs turite teisę naudoti prekę tik, kad ją išbadytumėte (lygiai taip pat, kaip tai galėtumėte padaryti įsigydami prekę parduotuvėje).
  2. Pirkėjas atsako už prekės vertės sumažėjimą, jeigu prekė buvo naudojama kitu tikslu, o ne įsitikinti dėl jos pobūdžio, savybių ir veikimo. GIVEN turi teisę išskaityti dalį pirkinio sumos proporcingai vertės sumažėjimui.
 5. KONTAKTINĖ INFORMACIJA
  1. Kilus klausimų dėl Jūsų grąžinamos prekės arba grąžinimo procedūros, susisekite su mumis užpildę internetinę formą arba skambinkite klientų informacijos telefonu +370 52 055 474.